Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Wojciech Smarzowski

Wojciech Smarzowski
Datum narození: 18.01.1963
Místo narození: Korczyna, Krosno, Polsko

Životopis:

V roce 1990 ukončil studium kamery na Státní vysoké škole filmové a televizní tvorby v Lodži. Studoval také filmovou vědu na Jagelonské univerzitě v Krakově. Je autorem televizních klipů, reklam a dokumentů. Ve filmu pracoval jako asistent kamery (Stížnost, 1991), scenárista (Sezona na líny, r. Boguslav Linda, 2000) a napsal a režíroval film Mušlovina (1998). V letech 2003-2005 spolurežíroval populární televizní seriál Na Společné. Jeho práce byly oceněny na mnoha národních festivalech, film Svatba (2004) získal i mezinárodní ocenění.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku