Statistika návštěvnosti kin: 27.07 - 02.08   :   Dvojrole - 02.08.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Tom Shadyac

Tom Shadyac
Datum narození: 11.12.1958
Místo narození: Falls Church, Virginie, USA

Životopis:

Tom Shadyac (narozen 11. prosince 1958 v Falls Church, Virginia) je americký komik, producent, režisér a spisovatel libanonského křesťanského původu z rodiny Chidiac. Jeho častým hereckým partnerem je Jim Carrey. V roce 1983 po vystudování University of Virginia se odstěhoval do Los Angles, ve věku 24 let se stal nejmladším zaměstnancem komika Boba Hopea. Později vystudoval filmovou fakultu Kalifornské univerzity.

Svou režijní kariéru začal v roce 1994 trhákem ACE VENTURA: ZVÍŘECÍ DETEKTIV. Po něm následoval filmový hit ZAMILOVANÝ PROFESOR s Eddiem Murphym a v roce 1997 pak další veleúspěšná komedie LHÁŘ, LHÁŘ. V nedávné minulosti pak Shadyac zrežíroval film DOKTOR FLASTR, který byl nominován na Zlatý glóbus a drama NA KŘÍDLECH VÁŽKY s Kevinem Costnerem v hlavní roli. Kromě toho byl vedoucím výroby u filmu ZAMILOVANÝ PROFESOR 2 a tuto roli v současné době zastává u seriálu ABC 8 Simple Rules for Dating my Teenage Daughter. Shadyac je zakladatelem produkční společnosti Shady Acres Entertainment. Na rok 2009 chystá film DR. SENSITIVE.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku