Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Shawn Wayans

Shawn Wayans
Datum narození: 19.01.1971
Místo narození: New York City, New York, USA

Životopis:

Shawn M. Wayans se narodil 19. ledna 1971 v New Yourku sociální pracovnici Elvíre a otci Howelovi, manažeru supermarketu. Je bratrem Keenena Ivoryho, Damona, Marlona, Nadii a Kima. Jeho rodina byla členem skupiny Svědků Jehovových. Shawn vyrostl na Manhatanu poblíž Chelsea. V roce 1989 dokončil jako dobrý student humanitní střední školu.

Shawn je americký herec a komik, který prvně zazářil v seriálu IN LIVING COLOR a v seriálu THE WAYANS BROS. Úplně prvně se však objevil v rodinou plně obsazeném snímku z roku 1988 DOSTANU TĚ SYČÁKU.

Do povědomí diváků se nejvíce dostal v roce 2000 snímkem SCARY MOVIE: DĚSNEJ BIJÁK, rok na to v pokračování SCARY MOVIE 2. Poté se objevil v roce 2004 v povedených komediích s bratrem Marlonem, NĚKDO TO RÁD BLOND a po dvou letech pak ještě ve snímku PIDIHAJZLÍK, kde se objevil i bratr Damien (všechny 4 snímky jsou režírované starším bratrem Keenenem Ivory Wayansem).

Momentálně natáčí film pod taktovkou bratra Damiena, který je opět obsazen celým rodinným hereckým osazenstvem s názvem DANCE FLICK.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku