Statistika návštěvnosti kin: 27.07 - 02.08   :   Dvojrole - 02.08.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Scott Derrickson

Scott Derrickson
Datum narození: 16.07.1966

Životopis:

Vyrostl v rodině, kde všichni sledovali spousty filmů, Scott Derrickson si filmy zamiloval, ale pouze jako zábavu. Nezvažoval, že by se někdy mohl zajímat o filmovou tvorbu, než začal chodit do školy.

Po absolvování Biola univerzity bakalářských titulů v oboru humanitních studií a komunikací Derrickson získal magisterský titul v oboru filmové produkce z University School v jižní Kalifornii kinematografie. Jeho první krátký film, LOVE IN THE RUINS (1995), získal řadu ocenění na filmových festivalech a umožnil mu najít dobrého agenta, ale brzy zjistil, že studia hledají mladé debutující režiséry celovečerního filmu a měli větší zájem o nejlepší komerční režiséry, než oceněné absolventy filmové školy.

Místo toho Derrickson zjistil, že klíčem k otevření dveří do Hollywoodu by mohl být jeho talent k psaní. První příležitost přišla se scénářem k HELLRAISER: INFERNO (2000), video filmu k sérii Hellraiser. Pak psal scénář k pokračování URBAN LEGENDS: FINAL CUT (2000). Jeho druhá šance byla k dosud nevydanému GHOSTING (2001). Jeho příběh "Land of Plenty" byl použit v roce 2004 k filmu a Derrickson měl pohovor s režisérem Wimem Wendersem, pro knihu s názvem The Best Christian. Derrickson konečně dostal možnost režírovat a dostal na starost film V MOCI ĎÁBLA (2005), o posedlosti dospívajícího teenagera.

Oddaný křesťan, Scott Derrickson žije v Los Angeles, kde je členem Hollywood Presbyterian Church.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku