Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Nicholas Jarecki

Nicholas Jarecki
Datum narození: 25.06.1979
Místo narození: New York City, New York, USA

Životopis:

Režíroval kritikou oceněný dokument The outsider s Jamesem Tobackem, Woody Allenem, Harvey Keitelem, Robertem Downey Jr. a Neve Campbellem. Podílel se na scénáři (společně s Bret Easton Ellis) a je producentem filmové adaptace novely The Informers s Kim Basinger, Winonou Ryder, Billy Bob Thorntonem a Mickey Rourkem. Je autorem bestselleru Breaking In: How 20 Film Directors Got Their Start. Je producentem dokumentu Tyson o legendárním boxerovi. Film Tyson získal zvláštní cenu jury na filmovém festivalu v Cannes v roce 2008 a byl nominován na IFP / Gotham Best Documentary.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku