Statistika návštěvnosti kin: 27.07 - 02.08   :   Dvojrole - 02.08.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Karan Johar

Karan Johar
Datum narození: 25.05.1972
Místo narození: Mumbaí (Bombaj), Indie

Životopis:

Karan Johar se narodil a vyrůstal v Bombaji. Jeho rodiči jsou známý Yash Johar, zakladatel slavné Dharma Productions a Hiroo Johar. Studoval na Greenlawnské škole obor HR(lidské zdroje) na koleji obchodu a ekonomiky, kterou zvádl ve francouzštině.

Komerční indická kinematografie byla pro Karana Johara hřištěm už od ranného dětství. Byl ovlivňován prací "veteránů" jako jsou Raj Kapoor, Yash Chopra ale i jeho současníků, jako Sooraj Barjatya. Karan vstoupil do šoubyznysu jako herec a to ve filmu DILWALE DULHANIA LE JAYENGE (1995), kde si zahrál po boku svého přítele ShahRukh Khana. Kromě toho také pomáhal Aditya Choprae s režií filmu a při výběru kostýmu pro ShahRukh Khana. Podobně se angfažoval i u jiných filmů.

Jeho režijním debutem byl film KUCH KUCH HOTA HAI, který mu přinesl osm filmových ocenění, včetně ceny pro nejlepší film, nejlepší režii a čtyři ocenění za nejlepšího herce v hlavní a vedlejších rolí. Mezi jeho další úspěšné režijní filmy patří KABHI KHUSHI KABHIE GHAM (2001), rodinné drama, které bylo opět velmi úspěšné. Dále působil jako producent filmů KAL HO NAA HO (2003) a KAAL (2005). Poté následovala čtyřletá přestávka, kterou přerušil režií filmu KABHI ALVIDA NAA KEHNA. V roce 2010 napsal, zrežíroval a produkoval film MY NAME IS KHAN, kde v hlavní roli uvidíme ShahRukh Khana a Kajol. Produkoval seriál We Are Family (remake hollywoodského Stepmom). V roce 2012 produkoval film AGNEEPATH (režie debutujícího Karana Malhotra) s Hrithikem Roshanem a film EK MAIN AUR EKK TU. Oba tyto filmy se ukázaly jako obchodně úspěšné. Objevil se také v televizní zábavě ve svých diskuzních pořadech s celebritami jako Kofee With Karan.

V současné době pracuje na režii filmu STUDENT OF THE YEAR. Karan Johar je svobodný a říká, že ženění není nic pro něj, nicméně v budoucnosti plánuje adopci dítěte.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku