Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Josh Boone

Josh Boone
Datum narození: 05.04.1979
Místo narození: Virginia Beach, Virginie, USA

Životopis:

Josh Boone svou kariéru zahájil v roce 2012 celovečerním filmovým debutem Stuck in Love. Boone pochází z Virginia Beach ve státě Virginia. Své dětství strávil (stejně jako postavy v J. J. Abramsově Super 8) natáčením filmů společně se svými přáteli. Jeho otec měl obsáhlou kolekci beta kazet a to otevřelo Boonovi svět filmu. Již ve svých 12ti letech byl posedlý klasikou jako Tenkrát v Americe, Malé životní etudy, Přelet nad kukaččím hnízdem, Kmotr a Casablanca.

Během studia na střední škole Boone absolvoval letní filmový program na North Carolina School for the Arts. V roce 2002 se odstěhoval do Los Angeles, kde pracoval jako asistent produkce na řadě filmů. Boone strávil celé roky nabízením svých scénářů filmovým producentům, zatímco pracoval v obchodě s gramofonovými deskami. V roce 2012 napsal autobiografický scénář k filmu Stuck in Love, který pojednává o roce života v jedné „rozbité" rodině. Boone popisuje scénář jako „truhlu s výbavou" naplněnou všemi věcmi, ve které věří, a na kterých mu záleží. Scénář nakonec upoutal pozornost producentky Judy Cairové, kterou Boone vyhledal pro její účast na filmu Crazy Heart.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku