Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jakub Sommer

Jakub Sommer
Datum narození: 06.08.1976
Místo narození: Praha, Československo

Životopis:

Absolvent katedry dokumentární tvorby FAMU (2004). Na FAMU natočil několik filmů, za které získal 26 cen na domácích i zahraničních festivalech. Dva z jeho školních snímků byly uvedeny v české distribuci jako předfilmy.

Jeho vůbec první film - dokument ŽIVOT NA HŘBITOVĚ (1997) vypráví o podivuhodném světě za hřbitovní zdí, kde se kříží osudy tří jeho návštěvníků. ELFILM (2001), autobiografický příběh neobyčejné lásky byl jeho prvním krátkým hraným filmem. MAJ KOMPJUTR (2002), příběh tří kamarádů: režiséra, houslisty a majitele sex-shopu, kteří společně propadli závislosti na počítačových hrách, je jeho absolventským filmem.

Mezi další dokumentární práce patří GEN o lyžařském akrobatovi Aleši Valentovi (2002), vizuální film PRAHA KULTURNÍ (2004) nebo dva hudební dokumenty z cyklu PANDURANGO (2006). Od roku 2006 se věnuje převážně hrané tvorbě (televizní film STOP, 2007) a připravuje svůj celovečerní hraný debut.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku