Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jacob Tierney

Jacob Tierney
Datum narození: 26.09.1979
Místo narození: Montreal, Quebec, Kanada

Životopis:

Jacob Tierney se narodil 26. září 1979 v Montrealu (Quebec) jako syn producenta Kevina Tierneyho. Jeho sestrou je o šest let mladší herečka Brigid Tierney. Sám také hraje od dětství.

V mládí se seznámil s herečkou Emily Hampshire, se kterou později několikrát spolupracoval, například ve filmu BLOOD (2004), kde si zahráli sourozence. Také ji několikrát obsadil do filmů které sám režíroval, příkladem je TROTSKY (2009), který zfilmoval podle svojí vlastní knižní předlohy, nebo GOOD NEIGHBOURS (2010), ke kterému napsal scénář podle knihy Chrystine Brouillet "Chère voisine". Dále ještě sám napsal a zfilmoval TWIST (2003), příběh inspirovaný Charlesem Dickensem, zasazený do moderního Toronta, a krátkometrážní snímek DAD (2002), kde si sám zahrál opět po boku Emily.

Byl oceněn například na "Atlantic Film Festival", a také získal cenu "YTV Achievement award for Best Actor for CBC's Straight Up".
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku