Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Hong Khaou

Hong Khaou
Datum narození: 01.01.1970

Životopis:

Hong Khaou (1975, Phnompenh, Kambodža) pracoval sedm let v nezávislé distribuční společnosti Peccadillo Pictures a pravidelně navštěvoval filmové festivaly a trhy coby člen týmu akvizic. Byl rovněž účastníkem mnohých programů pro scenáristy v rámci divadel The Royal Court, Polka Theatre, Dende Collective a Yellow Earth Theatre. Napsal a režíroval dva krátkometrážní snímky – Summer, který byl v roce 2006 uveden na MFF v Berlíně, a Spring, promítaný v roce 2011 na festivalu Sundance a posléze opět i na Berlinale. V roce 2013 byl Hong Khaou vyhlášen „Stars of Tomorrow" filmovým periodikem Screen International. Chvění je jeho celovečerní debut.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku