Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Duncan Jones

Duncan Jones
Datum narození: 30.05.1971
Místo narození: Beckenham, Kent, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Syn slavného muzikanta Davida Bowieho a jeho první maželky Mary Angel Barnett se narodil v Beckenhamu ve Velké Británii. Narození Duncana jeho otce inspirovalo k napsání písně Kooks, která vyšla na albu Hunky Dory. Díky jeho otci se mu také říká Zowie Bowie nebo Joey Bowie.

Vyrůstal v Londýně, Berlíně, ve Švýcarsku a když mu bylo 9 let, jeho rodiče se rozvedli. Jako malý se chtěl stát profesionálním wrestlerem, ale nakonec vystudoval filozofii a poté obor režie na London Film School.

Byl jedním z mnoha kameramanů na otcově koncertu k výročí jeho padesátých narozenin, který se konal na Madison Aquare Garden. Později natáčel ještě dva další otcovy koncerty. V roce 2006 režíroval reklamní kampaň pro módní značku French Connection. Na tuto reklamu bylo podáno 127 stížností, které ale zůstaly nevyslyšeny.

Jeho celovečerním debutem je film MOON, který byl vysílán mimo jiné i ve vesmírném centru NASA v Houstonu, jako část cyklu přednášek. Jones v budoucnu plánuje natočit epilog k tomuto filmu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku