Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Drew Goddard

Drew Goddard
Datum narození: 26.02.1975
Místo narození: Los Alamos, New Mexico, USA

Životopis:

 Drew Goddard se narodil 26. února 1975 v Los Alamos v Novém Mexiku, kde taky vyrůstal. Navštěvoval v Los Alamos vysokou školu a promoval v roce 1993. Poté navštěvoval Univerzitu v Coloradu a po promoci pracoval jako asistent produkce v Los Angeles.
Je americký filmový a televizní scenárista, režisér a producent nejvíce známý ze spolupráce s Jossem Whedonem (Buffy přemožitelka upírů, Angel, Cabin in the Woods) a JJ Abramsem (Alias​, Ztraceni, Monstrum).
Přičinil se při psaní základního scénáře k seriálu ODPOČÍVEJ V POKOJI (2001) a tím upoutal pozornost Noxona Martia, který ho chtěl k seriálu BUFFY PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ (1997) a Davida Greenwalta, který ho zase chtěl k seriálu ANGEL (1999). Oběma se velice zamlouvala jeho práce, ale jelikož ho Marti našel jako první vzali ho spolu s Jossem Whedonem k seriálu Buffy, kde spolupracoval na několika sériích tohoto seriálu. Drew také napsal úvod pro knihu esejů o Buffy "Sedm sezón Buffy". Posléze dostal i první ceny za psaní.
Časem se díky seznámení se s JJ Abramsem vypracoval i ke spolupráci na filmu MONSTRUM či psaní scénářů kseriálům ALIAS či ZTRACENI. V roce 2012 se dostal nejvíce do povědomí diváků jako režisér jeho prvního vlastního filmu CABIN IN THE WOODS, kde se scénáře ujal Joss Whedon.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku