Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
David Straiton

David Straiton

Životopis:

David Straiton je uznávaný televizní a filmový režisér, který se ujal režie dvouhodinové premiérové epizody seriálu Firma, který byl natočen podle románu Johna Grishama v hlavní roli s Joshem Lucasem. Straiton režíroval více než 50 televizních seriálů, včetně 17 dílů seriálu House ověnčeného cenami Emmy a Zlatým glóbem®. Režíroval též sedm pilotních seriálových dílů, z nichž pět se pak dále natáčelo.

Davidova profesní dráha začala v MTV Networks v New Yorku, záhy se však začal věnovat režírování reklam a hudebních videí. V roce 1996 se přestěhoval do Los Angeles a začal tam pracovat jako příležitostný režisér. Jeho prvním průlomem byl Providence pro NBC, následovaly stálé zakázky, kupříkladu na La Femme Nikita, Dawson’s Creek či Dark Angel. A když se ukázalo, že dokáže postavit pilotní díl, často režíruje jednu i více z prvních šesti epizod nových seriálů.

David Straiton je pověstný nejen svým talentem a respektem ke ztvárňované látce, ale také dobrými vztahy s herci. Chce i nadále profesionálně vyvíjet, a proto si založil vlastní produkční společnost a spojil se s několika spisovateli a dalšími spolupracovníky, kteří mají originální nápady a intelektuální zázemí pro práci jak v televizi, tak ve filmu. Velká studia už několik jeho projektů začalo rozvíjet. Vedle těchto “průmyslových” projektů se David též zapojuje do různých slibných podnikatelských aktivit.

Ve volném čase se David věnuje mnoha rozličným zájmům, umění, plachtění, surfování. Je znalcem hudby a filmu, ale též miluje literaturu. Jeho hluboký obdiv k oceánu ho přiměl k tomu, že se usadil ve Venice v Kalifornii, kde žije se svou krásnou ženou a šestiletou dcerkou.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku