Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Darren Lynn Bousman

Darren Lynn Bousman
Datum narození: 11.01.1979
Místo narození: Overland Park, Kansas, USA

Životopis:

Tento 30letý režisér se narodil v Kansasu v USA, kde se také stal součástí místní divadelní komunity. V tomto městě také započala jeho obliba divadel a filmů, začal docházet na kansaskou unvierzitu a během druhé ročníku přešel na filmovou školu ve floridském Orlandu, kde začal s psaním a režírováním krátkých hororových filmů.

Jeho vůbec prvním filmovým počinem byl film BUTTERFLY DREAM (2001), na který si i sám napsal scénář. O rok později následoval další film jménem IDENTITY LOST. V roce 2005 započal svůj největší úspěch ve filmu SAW 2 (Pila), kde napsal scénář společně s hercem prvního dílu Leighem Whannelem. Jak se dalo očekávat, film vydělal velkou sumu peněz a Darren natočil o rok později další díl s názvem SAW 3. Tímto dílem měla slavná série skončit, avšak film vydělal ještě více peněž a Darren natočil ještě jeden díl SAW 4. To byla jeho poslední účast v této sérii. Jeho posledním počinem byl opět horor, tentokrát muzikál s názevm REPO! GENETICKÁ OPERA.

Darren žije poklidný život v Americe a v říjnu minulého roku (2008) se štastně zasnoubil s Laurou Bossermanovou.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku