Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Daniel Alfredson

Daniel Alfredson
Datum narození: 23.05.1959
Místo narození: Stockholm, Stockholms län, Švédsko

Životopis:

Věnuje se režii a producentství. Natočil filmy „Mannen pa balkongen“ (The Man on the Balcony), ke kterému spolu s Jonasem Cornellem napsal scénář. Film získal švédského Oscara. Dále režíroval snímky „Tic tac“, který získal to samé ocenění za nejlepší film, režii a vedlejší mužský výkon, „Straydogs“ a mimořádně úspěšný film „Varg“ (Wolf) s Peterem Stormarem v hlavní roli. Natočil několik televizních programů a několik dalších jich produkoval. Sedm let pracoval jako šéf dramatických pořadů v televizi SVT.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku