Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Damien Chazelle

Damien Chazelle
Datum narození: 19.01.1985
Místo narození: Providence, Rhode Island, USA

Životopis:

Damien Chazelle (1985, Providence, Rhode Island, USA) promoval na Harvardskej univerzite s diplomom z výtvarného umenia a environmentalistiky. Svoj prvý hraný film Guy a Madeline na lavičke v parku (Guy and Madeline on a Park Bench, 2009), napísal a režíroval ešte ako študent. Film sa v kinách objavil až v roku 2010, no čoskoro sa objavil v sledovaných rebríčkoch prestížnych amerických novín ako napr. The New York Times, The Village Voice, The Chicago Tribune, The Boston Globe alebo Time Out New York.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku