Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Chris Miller

Chris Miller

Životopis:

Chris Miller režíroval jako svůj debut třetí pokračování nejúspěšnější animované série v historii – Shreka třetího studia DreamWorks Animation. Pro toto studio začal Miller pracovat v roce 1998 jako výtvarník na první animované komedii Mravenec Z. Dále pracoval na oskarovém hitu Shrek, kde mimojiné propůjčil hlas kouzelnému zrcadlu a postavě staříka Gepetta. Na druhém díle Shreka už pracoval jako šéf příběhu. Kromě hlasů ve Shrekovi skvěle namluvil tučňáka Kowalskiho v Madagaskaru.

Miller vystudoval obor animace na kalifornském Institutu umění. Dlouhodobě spolupracuje s tanečním divadlem Helios Dance Theater, pro které vymýšlí scény, filmy a projekce pro různé příležitosti. Pracoval na velkém množství filmů, reklam, videí a internetových projektů, včetně krátkého filmu pro Stevena Spielberga s názvem “Steven’s Dream.” Vymyslel reklamy pro společnosti Coca-Cola, Canon, The Comedy Channel a FILA, za kterou získal cenu Clio Award pro nejlepší animovanou reklamu. Miller produkoval několik nezávislých animovaných projektů, které byly vysílány na MTV a festivalech v Severní Americe a Evropě.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku